Wicked Little Letters (2023)

Kur Editi dhe bashkëqytetarët e saj në Littlehampton fillojnë të marrin letra dashakeqe plot fyerje qesharake, Roza akuzohet për krimin. Megjithatë, ndërsa gratë e qytetit nisin një hetim të pavarur, ato dyshojnë se ka diçka që nuk shkon dhe se fajtorja mund të mos jetë Roza...

RoyaleClub.co – Baste & Kazino

DAKA BRAND

Partner.al

Filma24

FILMA24.UNO - ADRESA E RE ZYRTARE! INSTALONI APLIKACIONET QE TE MOS JU BLLOKOHET FAQJA:
This is default text for notification bar